İade Şartları

İade Şartları

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim alarak bizimle iletişime geçiniz

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi (iade şartlarına uygun şekilde) veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün oyuncaktoptan.com’a  ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

oyuncaktoptan.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Tek kulanımlık ve kişiye özel ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Firmamızdan kaynaklanan sorunlarda iade edilen ürünlerde sadece anlaşmalı olduğumuz kargolardan kabul edilmektedir.

Sipariş İptali

Siparişinizi verdiginiz andan itibaren aynı gün içinde 10:00 ile 15:00 saatleri arasında nevarsaonda.com Müşteri Hizmetlerini telefonla arayıp iptal ettirebilirsiniz. (İptal işlemi gecikmeler olabildiği için e-mail ile kabul edilmemektedir.Sadece telefon ile yapılmaktadır.)iptal işleminden sonra havale ödemesi 1-3 iş günü kredi kartı ödemesi 10 iş günü içinde hesabınıza geçmektedir.